Profile (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Core
bg: Ядро

en: Add
bg: Добави

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: active
bg: активен

en: Profile
bg: Профил

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Apply
bg: Търси

en: Profiles
bg: Профили
