Profile (8.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Language
fil: Wika

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: active
fil: aktibo
