Profile (8.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە
