Profile (8.x-1.0-alpha6) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: Weight
af: Gewig

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: active
af: aktief

en: Profile
af: Profiel

en: Apply
af: Pas toe

en: Profiles
af: Profiele

en: Master
af: Meester
