Profile (8.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: active
ka: აქტიური

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
