Profile (8.x-1.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: Weight
mn: Жин

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
