Profile (8.x-1.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
