Profile (8.x-1.0-alpha7) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి
