Profile (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: active
ta: செயலில்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்

en: About
ta: பற்றி

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
