Profile (8.x-1.0-rc2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: About
br: Diwar-benn
