Profile (8.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: active
sq: aktiv

en: Profile
sq: Profili

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Profiles
sq: Profilet

en: About
sq: Informacione
