Profile (8.x-1.0-rc4) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: active
bs: aktivan

en: Profile
bs: Profil

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: Profiles
bs: Profili
