Profile (8.x-1.0-rc6) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: active
ca: actiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Profile
ca: Perfil

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir %label?

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Profiles
ca: Perfils

en: Add new profile
ca: Afegeix un perfil nou

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Registration
ca: Registre

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Profile selection
ca: Selecció del perfil

en: Allowed roles
ca: Rols permesos

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Profile types
ca: Tipus de perfils

en: Master
ca: Mestre

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: Save and manage fields
ca: Desa i gestiona els camps

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió
