Profile (8.x-1.12) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: default
ps: تلواله

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: active
ps: فعال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %label?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %label؟

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
