Profile (8.x-1.13) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: active
gl: activo

en: Owner
gl: Propietario

en: Profile
gl: Perfil

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: profile
gl: perfil

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Profiles
gl: Perfiles

en: About
gl: Información

en: Profile selection
gl: Selección de perfil

en: profiles
gl: perfiles

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Profile types
gl: Tipos de perfil

en: Revision user
gl: Usuario da revisión

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.

en: Save and manage fields
gl: Gardar e xestionar campos

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.

en: The user ID of the author of the current revision.
gl: O ID do usuario autor da revisión actual.

en: Delete selected profile
gl: Borrar o perfil seleccionado

en: Publish selected profile
gl: Publicar o perfil seleccionado

en: Unpublish selected profile
gl: Anular publicación do perfil seleccionado
