Profile (8.x-1.13) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: active
ht: aktive

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
