Profile (8.x-1.14) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: active
am: ገባሪ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Display label
am: መሰየሚያውን አሳይ
