Profile (8.x-1.14) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: active
az: aktiv

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Display label
az: Ekran etiket

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Revision user
az: Revizyon istifadəçisi

en: Briefly describe the changes you have made.
az: Etdiyiniz dəyişiklikləri qısaca təsvir edin.

en: Save and manage fields
az: Sahələri yadda saxlayın və idarə edin

en: The time that the current revision was created.
az: Cari reviziyanın yaradıldığı vaxt.

en: The user ID of the author of the current revision.
az: Cari versiyanın müəllifinin istifadəçi ID-si.

en: Whether a new revision should be created by default
az: Yeni versiyanın standart olaraq yaradılıb-yaratılmaması

en: Revision create time
az: Təftiş yaratma vaxtı
