Profile (8.x-1.14) - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Language
ms: Bahasa

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: default
ms: lalai

en: Default
ms: Lalai

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: active
ms: aktif

en: Desc
ms: Menurun

en: Owner
ms: Pemilik

en: Profile
ms: Profil

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: profile
ms: profil

en: Apply
ms: Pohon

en: Profiles
ms: Profil-profil

en: About
ms: Perihal

en: Registration
ms: Pendaftaran

en: Revision log message
ms: Mesej penyemakan semula pengelogan

en: Asc
ms: Menaik
