Profile (8.x-1.14) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
