Profile (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: profile
kn: ಪರಿಚಯ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: profiles
kn: ಪರಿಚಯ
