Profile Manager (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path prefix
am: የዱካ ቅድመ ቅጥያ
