Profile Manager (1.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Site
hu: Webhely

en: Extend
hu: Bővítés

en: Path prefix
hu: Útvonal előtagja

en: Add-ons
hu: Kiegészítők

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: Back to site
hu: Vissza a webhelyre

en: Horizontal orientation
hu: Vízszintes tájolás

en: Vertical orientation
hu: Függőleges tájolás

en: Return to site content
hu: Visszatérés a webhely nyilvános felületére

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
hu: Webhely nevének, jelmondatának, e-mail címének, alapértelmezett címlapjának és hibaoldalainak beállítása.
