Profile Manager (1.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Overview
pt: Vista global

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Site
pt: Sítio

en: Extend
pt: Estender

en: Path prefix
pt: Prefixo do caminho

en: Collapse
pt: Expandir

en: Back to site
pt: Voltar ao sítio

en: Horizontal orientation
pt: Orientação horizontal

en: Vertical orientation
pt: Orientação vertical

en: Return to site content
pt: Voltar ao conteúdo do sítio
