Profile Manager (1.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path prefix
eo: Vojprefikso
