Profile Manager (1.0.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Site
et: Sait

en: Extend
et: Laienda

en: Path prefix
et: Kataloogitee eesliide

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: Back to site
et: Tagasi veebilehele

en: Horizontal orientation
et: Horisontaalasend

en: Vertical orientation
et: Vertikaalasend

en: Return to site content
et: Tagasi veebilehe sisu juurde
