Profile Manager (1.0.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Site
hi: साइट

en: Extend
hi: विस्तार

en: Path prefix
hi: पथ उपसर्ग
