Profile Manager (1.0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Extend
mr: विस्तार

en: Back to site
mr: मुख्य साईटवर जा
