Profile Manager (1.0.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path prefix
oc: Prefix de camin

en: You do not have any administrative items.
oc: Avètz pas accès a cap de pagina d'administracion.

en: Collapse
oc: Collapsa
