Profile Manager (1.0.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Overview
sq: Panorama

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Path prefix
sq: Prefiksi i shtegut

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.
