Profile Manager (1.0.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Site
eu: Gunea

en: Extend
eu: Hedatu

en: Path prefix
eu: Bidearen aurrizkia

en: Collapse
eu: Tolestu

en: Back to site
eu: Gunera itzuli

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
eu: Aldatu gunearen izena, posta elektronikoa, slogana, lehenetsitako azala eta errore orriak.
