Profile Manager (1.0.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Site
ta: தளம்

en: Extend
ta: நீட்டிக்கவும்

en: Path prefix
ta: வழி முன்னொட்டு
