Profile Manager (1.0.6) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Site
az: Sayt

en: Extend
az: Əlavələr

en: Path prefix
az: Yol prefiksi

en: You do not have any administrative items.
az: Sizin heç bir inzibati elementiniz yoxdur.

en: Collapse
az: Yıxılma

en: Back to site
az: Sayta qayıt

en: Horizontal orientation
az: Üfüqi oriyentasiya

en: Vertical orientation
az: Şaquli oriyentasiya

en: Return to site content
az: Saytın məzmununa qayıdın

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
az: Saytın adını, e-poçt ünvanını, şüarını, standart ön səhifəni və səhv səhifələrini dəyişdirin.
