Profile Manager (1.0.6) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Overview
cs: Přehled

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Path prefix
cs: Prefix cesty

en: You do not have any administrative items.
cs: Nebyly nalezeny žádné položky administrace.

en: Collapse
cs: Sbalit

en: Back to site
cs: Zpět na web

en: Horizontal orientation
cs: Horizontální orientace

en: Vertical orientation
cs: Vertikální orientace

en: Return to site content
cs: Návrat k obsahu webu

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
cs: Změna názvu webu, e-mailové adresy, sloganu, výchozí úvodní stránky a chybové stránky.
