Profile Manager (1.0.6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Site
gu: સાઇટ

en: Path prefix
gu: પાથ ઉપસર્ગ
