Profile Manager (1.0.6) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Overview
lv: Pārskats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Site
lv: Vietne

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: Path prefix
lv: Ceļa prefikss

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: Back to site
lv: Atpakaļ uz vietni
