Profile Manager (1.0.6) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Site
fa: سایت

en: Extend
fa: توسعه

en: Path prefix
fa: پیشوند مسیر

en: You do not have any administrative items.
fa: شما هیچ دسترسی مدیریتی ندارید.

en: Collapse
fa: افتاده

en: Back to site
fa: بازگشت به سایت

en: Horizontal orientation
fa: جهت افقی

en: Vertical orientation
fa: جهت عمودی
