Profile Manager (1.0.6) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Overview
pt: Visão geral

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Extend
pt: Estender

en: Path prefix
pt: Prefixo na URL

en: You do not have any administrative items.
pt: Você não tem nenhum item administrativo.

en: Collapse
pt: Encolher

en: Back to site
pt: Voltar ao site

en: Horizontal orientation
pt: Orientação horizontal

en: Vertical orientation
pt: Orientação vertical

en: Return to site content
pt: Voltar para o conteúdo do site

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
pt: Alterar o nome do site, endereço de email, slogan, página inicial padrão e as páginas de erro.
