Profile Manager (1.0.6) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Overview
ru: Обзор

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Site
ru: Сайт

en: Extend
ru: Расширения

en: Path prefix
ru: Префикс пути

en: You do not have any administrative items.
ru: У вас нет никаких элементов для управления.

en: Collapse
ru: Свернуть

en: Back to site
ru: Вернуться на сайт

en: Horizontal orientation
ru: Горизонтальная ориентация

en: Vertical orientation
ru: Вертикальная ориентация

en: Return to site content
ru: Вернуться к содержимому сайта

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
ru: Изменить название сайта, адрес электронной почты, слоган, главную страницу по умолчанию, и страницы ошибок.
