Profile Manager (1.0.7) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Site
ar: موقع

en: Extend
ar: الوحدات

en: Path prefix
ar: سابقة المسار

en: You do not have any administrative items.
ar: ليس لديك أي عناصر إدارية.

en: Collapse
ar: طي

en: Back to site
ar: العودة إلى الموقع

en: Horizontal orientation
ar: الاتجاه الأفقي

en: Vertical orientation
ar: الاتجاه العامودي

en: Return to site content
ar: العودة إلى محتوى الموقع

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
ar: تغيير اسم الموقع وعنوان البريد الإلكتروني والشعار والصفحة الأمامية الافتراضية وصفحات الخطأ.
