Profile Manager (1.0.7) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Path prefix
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྔོན་བཏགས

en: You do not have any administrative items.
bo: ཁྱེད་ལ་དོ་དམ་པའི་ནང་ཚན་གང་ཡང་མེད།

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ
