Profile Manager (1.0.7) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Overview
cy: Arolwg

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Path prefix
cy: Llwybr rhagddodi

en: You do not have any administrative items.
cy: Does gennych chi ddim eitemau gweinyddol.
