Profile Manager (1.0.7) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Overview
de: Übersicht

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Site
de: Website

en: Extend
de: Erweitern

en: Path prefix
de: Pfadpräfix

en: Add-ons
de: Erweiterungen

en: You do not have any administrative items.
de: Keine Administrationsobjekte verfügbar.

en: Collapse
de: Zusammenklappen

en: Back to site
de: Zurück zur Website

en: Horizontal orientation
de: Horizontale Ausrichtung

en: Vertical orientation
de: Vertikale Ausrichtung

en: Return to site content
de: Zurück zum Inhalt

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
de: Ändern von Name, E-Mail-Adresse, Slogan, Standard-Startseite und Fehlerseiten der Website.

en: Allowed modules
de: Zulässige Module
