Profile Manager (1.0.7) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Site
fi: Sivusto

en: Extend
fi: Laajenna

en: Path prefix
fi: Polun etuliite

en: Add-ons
fi: Lisäosat

en: You do not have any administrative items.
fi: Sinulla ei ole ylläpidon tehtäviä.

en: Collapse
fi: Pienennä

en: Back to site
fi: Palaa sivustolle

en: Horizontal orientation
fi: Vaakasuuntainen

en: Vertical orientation
fi: Pystysuuntainen

en: Return to site content
fi: Palaa sivuston sisältöön

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
fi: Vaihda sivuston nimeä, sähköpostiosoitetta, tunnuslausetta, etusivua ja virhesivuja.
