Profile Manager (1.0.7) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Overview
he: סקירה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Site
he: אתר

en: Extend
he: הרחבות

en: Path prefix
he: קידומת הנתיב

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: Collapse
he: כיווץ

en: Back to site
he: חזרה לאתר

en: Horizontal orientation
he: כיוון אופקי

en: Vertical orientation
he: כיוון אנכי

en: Return to site content
he: חזרה לתוכן האתר
