Profile Manager (1.0.7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Overview
is: Yfirlit

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Extend
is: Bæta við

en: Path prefix
is: Forskeyti slóða
