Profile Manager (1.0.7) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Path prefix
ms: Awalan laluan

en: You do not have any administrative items.
ms: Anda tidak mempunyai apa-apa item tadbiran.

en: Collapse
ms: Terlipat
