Profile Manager (1.0.7) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Site
pl: Witryna

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Path prefix
pl: Prefiks ścieżki

en: You do not have any administrative items.
pl: Żadne zadania administracyjne nie są dostępne.

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Back to site
pl: Wróć do strony

en: Horizontal orientation
pl: Poziomo

en: Vertical orientation
pl: Pionowo

en: Return to site content
pl: Powrót do treści witryny

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
pl: Zmiana nazwy witryny, adresu e-mail, sloganu, domyślnej strony głównej i stron błędów.
