Profile Manager (1.0.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Path prefix
sr: Префикс путање.

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
sr: Промени име сајта, е-поште, слоган, основну насловну страну и странице грешака.
