Profile Manager (1.0.7) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Extend
tr: Modüller

en: Path prefix
tr: Yol öneki

en: You do not have any administrative items.
tr: Yönetebileceğiniz herhangi bir öğe bulunmuyor.

en: Collapse
tr: Daralt

en: Back to site
tr: Siteye dön

en: Horizontal orientation
tr: Yatay yönlendirme

en: Vertical orientation
tr: Dikey yönlendirme

en: Return to site content
tr: Site içeriğine geri dön

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
tr: Site adını, e-posta adresini, sloganı, öntanımlı anasayfayı, sayfa başına kaç içerik görüntüleneceğini, hata sayfalarını değiştirin.
